10.02.2014, 13:42

Галерея європейського живопису "Євро-Арт" підготувала для рівнян цікаві виставки [+Фото]

У четвер, 13 лютого, в галереї європейського живопису "Євро-Арт" відбудеться презентація робіт золотого фонду Рівненської дитячої художньої школи та ще одна не менш цікава виставка.
Ретроспективна виставка учнів дитячої художньої школи "Метафізика кольору", що презентується у центральному залі галереї європейського живопису "Євро-Арт", є знаковою. Експонуються роботи, які були виконані учнями школи у 1990-1993 рр. Більше 30 живописних творів стверджують високий професіоналізм колективу РДДХШ у викладанні образотворчих дисциплін. Про особливий статус цих робіт, як золотого фонду мистецького закладу, свідчить той факт, що у 1993 р. вони виставлялися на Днях культури України в Баварії та експонувалися в Мюнхені, Дюссельдорфі, Аугбургзі, Франкфурті (Німеччина).

Що цікавого підготували у рівненській галереї "Євро-Арт” [Анонс]

У рамках нового молодіжного проекту "Євро-Арт" для талановитих" в іншому залі галереї презентується ще одна виставка. Власні роботи виставляє Наталія Ларіна – випускниця художньої школи 1991 року. Її сьогоднішні картини концептуально об’єднані під назвою "Пошук рівноваги". У представлених пастелях, олійних монотипіях, рисунках олівцем і сангіною художниця прагне заставити глядача осмислити рівновагу, що існує між зовнішнім і внутрішнім, реальним і уявним, західними традиціями реалізму і східною філософією споглядання.Обидві виставки триватимуть до 2 березня 2014 р.

Час проведення: четвер, 13 лютого 2014 р., 15.00 год.
Місце проведення: галерея європейського живопису «Євро-Арт» Рівне, проспект Миру, 4
Щасливе Рівне