11.02.2014, 21:09

Як влада домовляється з опозицією: проілюстровано на котах [+Відео]

Відео під такою назвою розмістив на You Tube користувач Михайло Ізюмський. Ці 26 секунд спонукають замислитись...
Нинішнє політичне протистояння у державі спричинило справжній сплеск "народної творчості" в різних жанрах - від переробок відомих пісень (чого варта лишень широко відома ділогія "Горіла шина" та "Горіла бочка") і до художніх виставок на барикадах (таких, для прикладу, як влаштував днями у центрі столиці рівненський художник і музикант Юрій Журавель).

"Горіла бочка": новий хіт Євромайдану! [+Відео]

Рівнянина назвали "Кращим художником Майдану-2014" [+Фото]

Найбільший сплеск креативу спостерігається, звісно, в інтернеті. А який же інтернет без... правильно, без "котиків"! Тобто без кумедного відео про братів наших менших, яке так полюбляють дивитись не лише молоді відвідувачі соцмереж, а й часто доволі серйозні поважні люди. Пригадується, приміром, як екс-міністр закордонних справ Костянтин Грищенко ділився у власному Твіттері спостереженнями за поведінкою своєї кішки ледь не відразу після серйозного поста про підсумки переговорів у Лондоні... А що, всі ми люди, і ніщо людське нам не чуже. А здорове почуття гумору і певна частка іронії у сприйнятті серйозних політичних реалій сьогодення, думається, не зашкодять аж ніяк!

На Євромайдані встановили клітку для Януковича [+Фото]

Отож, "переговори владі і опозиції" на прикладі двох котів!Руслана зіграла "беркутівцям" Бетховена на патріотичному піаніно [Фото+Відео]

Головна ілюстрація - робота художника Луїса Вейна.
Щасливе Рівне