Активісти Майдану пікетуватимуть Нацраду з питань телебачення і радіомовлення
Янукович погодився на теледебати з Кличком
Пікет відбудеться за адресою: вул. Прорізна, 2.
До слова, 11 лютого Віктор Янукович призначив Любов Бакаленко членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.
Відповідний документ оприлюднено на офіційному сайті глави держави.
Юлія Тимошенко готова до публічних дебатів з Віктором Януковичем

пікетування, Євромайдан, телебачення, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення
Яка погода чекає рівнян завтра, 30 травня?

За прогнозами Рівненського обласного центру з гідрометеорології, Рівненщину накриє хмарна прохолода з проясненнями.
переглядів: 156
У Рівному простяться з 33-річним Героєм, якого поранили на Великдень

Завтра, 30 травня, Рівне схилить голови у скорботі, проводжаючи в останню путь ще одного свого захисника — Юрія Панасюка.
переглядів: 314
На Рівненщині екологи досліджують ґрунт через підозру на забруднення каналізаційними стоками

У селі Городище Рівненського району зафіксовано витік нечистот на відкриту земельну ділянку. Про це стало відомо після звернення небайдужих громадян через платформу «ЕкоЗагроза».
переглядів: 236
У Рівному засуджено двох учасників організованого наркоугруповання

У Рівному суд виніс вирок двом місцевим мешканцям, причетним до функціонування злочинної групи, що займалась виготовленням та збутом метамфетаміну. Прокуратура Рівненської області довела їхню вину у скоєнні низки злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків.
переглядів: 218
Ветерани можуть здобути нову професію: стартує набір на курс з профадаптації

Проєкт Reskilling Ukraine у межах програми UNIT 6.0 оголосив набір на новий курс для ветеранів — «Спеціаліст з професійної адаптації ветеранів». Це можливість не лише здобути актуальну професію, а й допомагати іншим захисникам повернутися до цивільного життя.
переглядів: 228