13.02.2014, 13:11

Лідер Рівненської "Свободи" Олексій Бучинський: "Вихід з партії - це спланована атака"

14 січня 10 членів рівненської міської організації ВО «Свобода» підписали заяву про свій вихід із членів партії. Лідер рівненської "Свободи" Олексій Бучинський стверджує, що "це спланована атака влади".
- Ми не вбачаємо у цій заяві жодної сенсації. Єдине, на що ми звернули увагу це на спланований характер цієї «акції». Якщо люди пишуть заяву про вихід з партії і розсилають її в газети та інтернет-ресурси, це свідчить лише про одне – це не вихід з партії. Це спланована інформаційна атака проти ВО «Свобода», яка вигідна в першу чергу владі. Метою таких «виходів» є намагання переконати громадян що в «Свободі» нібито не все гаразд. Разом з тим, нам шкода, що в такий важкий для України час, деякі члени ВО «Свобода» піддались на вмовляння організаторів цієї «акції» і дозволили себе використати у брудній політичній грі. Підписувати такого роду звернення у настільки складний для України час - безвідповідально. Це як під час бойових дій втекти з поля бою. Можливо деякі з цих осіб зараз це вже усвідомили, - наголошує голова Рівненської міської організації ВО «Свобода» Олексій Бучинський.

З партії Рівненської "Свободи" вийшли 10 рівнян

- Прикметно, що майже усі підписанти протягом останніх років не брали участі в партійному житті та займали пасивну позицію, саме тому до них і звернулися організатори цієї інформаційної атаки. Відверто кажучи, лише за останній місяць до Рівненської міської організації звернулись з заявою про вступ до ВО «Свобода» 31 особа, зокрема з числа тих, хто брав активну участь акціях протесту на Майдані та стали учасниками наших загонів самооборони. Партія продовжує розвиватися та нарощувати членство. Якщо хтось і вирішив вийти з лав ВО «Свобода», то це жодним чином не вплине на продовження нашої боротьби. «Свобода» і надалі стоятиме на захисті інтересів українців.