14.02.2014, 11:38

Рівне: прийнято зміни до міського бюджету

За них проголосувало 32 депутати Рівнеради на сесії 14 лютого.
Під час третього пленарного засідання 34 сесії Рівнеради, яке відбувається у Рівному 14 лютого, депутати прийняли рішення про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік.

Міський голова Рівного про зниклі гроші: "Це за межею пристойності"

За словами міського голови Рівного Володимира Хомка та заступника міського голови Сергія Васильчука, прийняття змін життєво необхідне для забезпечення нормального функціонування міського господарства. Водночас, депутати Юрій Запорожець та Любомир Гладун наголошували на тому, що відповідний проект потребує внесення багатьох змін. Міський голова зазначив, що готовий до обговорення змін, але приймати рішення все одно потрібно оперативно, адже від цього залежить повноцінна життєдіяльність міста.

Де знайти туалет у центрі Рівного: ВІДЕО

У підсумку, 32 депутати проголосували "за", рішення прийнято. Нагадаємо, що бюджет Рівного на 2014 рік депутати Рівнеради ухвалили на засіданні сесії 3 лютого. Тоді ж зазначалось, що після ухвалення обласного бюджету до головного фінансового документу Рівного будуть внесені зміни. Бюджет Рівненської області було прийнято на сесії облради 4 лютого. Його також передбачається у майбутньому допрацьовувати.

Рівне: у день закоханих говоритимуть про бюджет

Які саме зміни ухвалили депутати Рівнеради - читайте на порталі OGO.ua згодом.
Щасливе Рівне