20.02.2014, 19:32

У ЄС вирішили запровадити санкції проти української влади

Європейський союз вирішив запровадити візові та фінансові санкції проти винних у застосуванні неймовірного насильства в Україні.
Про це заявили керівники Євросоюзу під час зустрічі у Брюсселі, яку дублювали в ефірі "Громадського ТВ", - пише "Українська правда"

Герман ван Ромпей заявив, що у ЄС є консенсус щодо необхідності покарати винних у смертях людей в Україні.
За його словами, мають бути використані можливі і неможливі засоби, щоб примусити до діалогу всі сторони конфлікту в Києві.

"Ми маємо зрозуміти, які механізми будуть дієвими. Ми вводимо візові санкції за неймовірне використання сили – це одна відповідь. Інша відповідь – фінансова", - заявив Ромпей.Він вважає, що в Україні слід обрати нового президента і новий парламент.

Протести в Україні: хто контролює регіони

Глава Єврокомісії Жозе Баррозу заявив, що головним завданням зараз є деескалація конфлікту.
"Ми не можемо забути трагічні смерті останніх днів. Саме тому міністри зібрались, щоб запровадити санкції щодо тих, хто відповідає за насильство", - завив Баррозу.
За його словами, він мав розмову із керівниками Франції та Німеччини, і Ангела Меркель та Франсуа Олланд зацікавлені, щоб люди в Україні не гинули і щоб винні у смертях були покарані.

Список постраждалих журналістів на Євромайдані

Як уточнив депутат від "Батьківщини" Григорій Немиря, йдеться ще й про силовий блок санкцій щодо керівників силових відомств, які ініціювали насильство в Україні.
Щасливе Рівне