Нові розміри соціальних допомог малозабезпеченим сім'ям
Оскільки такі громадяни фактично не можуть працювати і не мають можливості отримувати трудовий дохід і не мають додаткових джерел існування, тому потребують підтримки держави і відносяться до категорії малозабезпечених. До прийняття документа дана категорія громадян мала право лише на компенсацію, яка варіювалася від 7% до 15% прожиткового мінімуму для працездатних громадян. Прийняті ж зміни дозволять їм отримувати допомогу по малозабезпеченості.
Зарплати бюджетників у 2014 році
Таку допомогу в 2014 році, починаючи з 1 січня, зможуть отримувати більше 20 тисяч сімей, які здійснюють постійний догляд за найбільш вразливими категоріями громадян.
Довідка
Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям – щомісячна допомога, яка надається малозабезпеченим сім'ям у грошовій формі в розмірі, що залежить від величини середньомісячного сукупного доходу сім'ї.
На 2014 рік рівні забезпечення прожиткового мінімуму становлять:
- для пенсіонерів та інвалідів – 100% прожиткового мінімуму (на даний час 949 грн);
- для працездатних осіб – 21% прожиткового мінімуму (на даний час 255,78 грн);
- для дітей віком до 6 років – 85% прожиткового мінімуму (на даний час 877,2 грн);
Збільшено розмір допомоги малозабезпеченим сім’ям
- для дітей віком від 6 до 18 років – 85% прожиткового мінімуму (на даний час 1093,1 грн);
- для дітей віком від 6 до 18 років (за умови навчання) – 85% прожиткового мінімуму (на
даний час 1035,3 грн).
Як отримати рекордний урожай смородини: ефективне підживлення, яке варто внести у лютому
Смородина — одна з найпопулярніших ягідних культур, і її врожайність безпосередньо залежить від правильного догляду. Традиційні методи підживлення, такі як компост чи торф, не завжди дають очікуваний результат.
переглядів: 222
Як не обморозитися взимку: поради медиків
Морозні та вітряні погодні умови, що спостерігаються в Україні, значно підвищують ризик обмороження. Найбільш уразливими залишаються відкриті ділянки тіла — ніс, вуха, щоки, підборіддя, а також пальці рук і ніг.
переглядів: 287
10 незвичних традицій святкування Дня Валентина у різних країнах
День святого Валентина – це свято, яке відзначають у багатьох країнах світу, але традиції його святкування можуть значно відрізнятися. Десь прийнято дарувати солодощі та квіти, а в деяких культурах цей день набуває зовсім неочікуваних форм.
переглядів: 454
Поминальні дні 2025 року: коли вшанувати пам’ять померлих
Поминальні дні – це особливий час, коли родини відвідують кладовища, згадують своїх рідних і моляться за упокій їхніх душ. У 2025 році традиційні дні поминання померлих припадають на кілька важливих дат.
переглядів: 488
Як у Рівному підписати декларацію з сімейним лікарем?
Підписати декларацію з лікарями «первинки» в закладах охорони здоровʼя Рівненської міської ради може кожен, хто ще не встиг це зробити.
переглядів: 420