01.03.2014, 21:26

Мешканці Балаклави стали живим щитом між прикордонниками України і військовими Росії

У Балаклаві місцеві жителі стали живим щитом між українською прикордонною заставою та російськими військовими, вимагаючи не допустити кровопролиття.
Про це повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на прес-службу Державної прикордонної служби України.

«Прикордонники Севастопольського загону Морської охорони продовжують вести переговори з озброєним формуванням з метою недопущення кровопролиття. Одночасно вживаються усі заходи щодо недопущення силового захоплення загону та майна. Також між контрольно-пропускним пунктом загону та озброєною групою людей живим щитом стали жителі Балаклави, ветерани та сім’ї прикордонників та просять не допустити кровопролиття», – сказано у повідомленні.

«Представники російської сторони наполягають на звільненні військової частини, не йдуть на контакт та не відрекомендовуються. Обстановка напружена. Державна прикордонна служба України вживає усі заходи з недопущення силового протистояння та закликає всіх небайдужих громадян не бути сторонніми спостерігачами та не допустити кровопролиття», – наголошує прикордонна служба.

За оперативною інформацією прикордонників, з Севастопольської бухти до групи кораблів та катерів Морського загону, які по бойовій тривозі вийшли в територіальні води України, слідують три ракетних катери Чорноморського флоту Росії та ракетний крейсер «Москва».

Сьогодні близько 13:00 озброєні люди у формі спецназу у кількості близько 300 осіб у повній бойовій екіпіровці здійснили спробу захоплення Севастопольського загону Морської охорони. Старший цієї групи заявив, що має наказ міністра оборони Росії зайняти морську частину.