Бізнесмени Коломойський і Тарута можуть очолити Дніпропетровську й Донецьку ОДА, а екс-губернатор Рівненщини Матчук - Київську
Крім того, за інформацією джерел "УП" посаду голови Луганської облдержадміністрації обійматиме Михайло Болотських, який працював головою Державної служби з надзвичайних служби.
Також джерела повідомляють, що керівником Київської області може стати екс-нардеп та екс-губернатор Рівненщини Віктор Матчук, а Львівської області - нардеп від ВО "Свобода" Ірина Сех.
Як повідомляє видання Ігор Коломойський та Сергій Тарута уже дали свою згоду на призначення, проте офіційних указів щодо цього на сайті в.о. Президента України Олександра Турчинова поки що немає.

Ірина Сех, Сергій Тарута, Ігор Коломойський, Віктор Матчук, губернатор, Євромайдан
На Рівненщині через погоду оголосили перший рівень небезпечності

Завтра на Рівненщині погода може достатньо зіпсуватися.
переглядів: 252
Мешканець Рівненщини "під мухою" ударив ножем односельця

У Гощі поліцейські затримали 51-річного місцевого жителя, який підозрюється у спричиненні тяжких тілесних ушкоджень своєму односельцю. Нападник перебував у стані алкогольного сп’яніння — пристрій "Драгер" зафіксував 1,46 проміле.
переглядів: 216
Коли на Рівненщині пролунає останній дзвоник

У Рівному обговорили завершення навчального року та пріоритети на наступний.
переглядів: 218
У Рівному відбувся Кубок Рівненської області з пара пауерліфтингу

З 17 по 18 травня 2025 року в Рівному на базі Рівненського регіонального центру «Інваспорт» відбувся відкритий Кубок Рівненської області з пара пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та з пауерліфтингу серед спортсменів із порушеннями зору.
переглядів: 223
На Рівненщину прийде потепління: що кажуть синоптики

Циклонічна діяльність, що переважатиме на Рівненщині обумовить дощовий характер погоди, подекуди з грозами, лише у середу істотних опадів не очікується.
переглядів: 313