04.03.2014, 14:46

Нацбанк контролює ситуацію на ринку?

Національний банк разом із провідними банками повністю контролює ситуацію на ринку, а тимчасові заходи, що вводять сьогодні банками, допоможуть повністю стабілізувати ринок.
За його словами, українська банківська система працює в стабільному режимі, усі платежі та перекази проходять без затримок, а клієнти банків можуть без проблем отримати готівку в касах і банкоматах.

Національним банком України був ввеедений тимчасовий порядок виплати великих валютних вкладів, для повного забезпечення попиту на готівку в іноземній валюті.

Курс валют на 4 березня: долар почав падати?

Для забезпечення вільного доступу всіх клієнтів до готівки банки вводять тимчасові обмеження на зняття готівки через банкомати: на 3 березня в банкоматах ПриватБанку можна зняти з картки 1 000 гривень на добу, оплата товарів і послуг через термінали в торговельній мережі та безготівкові платежі не обмежуються. Кредитні кошти на картці можна використовувати в сумі до 200 грн на день.

Россия хочет дать Украине кредит на $2-3 млрд для выплаты долга "Газпрому"

Також ПриватБанк звернувся до всіх користувачів його електронних банківських сервісів з проханням у разі тимчасового збою через високі навантаження (не надходять паролі в Приват24 або інше) повторити операцію пізніше – система відновлюється після збою через декілька хвилин.