Рівненська міська рада повернула державі незаконно вилучені землі
Перевірка встановила, що посадові особи органу місцевого самоврядування своїм рішенням незаконно вилучили із земель державної форми власності ділянку площею 11 га, яка перебувала у постійному користуванні державного підприємства, та зарахували її до земель запасу комунальної власності.
Прокуратура Рівненської області розглянула майже 6 тисяч звернень громадян
На усунення виявлених порушень прокурор м. Рівне вніс у міську раду подання, яке було відхилено.
У зв’язку з цим прокуратура відстояла позицію у забезпеченні законності у сфері земельних правовідносин у судовому порядку.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Прогноз погоди для Рівненщини на 15 лютого
![](/images/articles/2/small/1739568572.jpg)
Синоптики оприлюднили прогноз погоди для Рівненщини на 15 лютого.
переглядів: 89
У Рівному встановили першу сенсорну кнопку виклику світлофора
![](/images/articles/2/small/1739555959.jpg)
Сьогодні на перехресті вулиць Соборна – Героїв поліції працівники КП «Міськсвітло» встановили першу у місті сенсорну кнопку виклику світлофора.
переглядів: 261
У Рівному ДТП за участі кількох автомобілів.
![](/images/articles/2/small/1739555514.jpg)
Про це повідомили у патрульній поліції Рівненщини.
переглядів: 398
Баскетбольний клуб "Рівне" представив нового форварда
![](/images/articles/2/small/1739554586.jpg)
Баскетбольний клуб «Рівне» офіційно підписав 24-річного американського форварда Сі Джея Вільямсона (196 см, 91 кг).
переглядів: 240
На Рівненщині затримали грабіжника, який утік на Львівщину
![](/images/articles/2/small/1739541823.jpg)
У Рівному оперативники затримали чоловіка, який напав на жінку та відібрав у неї сумку. Завдяки злагодженим діям правоохоронців трьох областей вдалося встановити місцеперебування зловмисника та притягнути його до відповідальності.
переглядів: 286