13.03.2014, 18:06

Рівненщина: Рибачок залишить керівника району, якого призначив Янукович

На Рівненщині відбулось дещо незвичне як на наш час Народне віче: учасники вимагали не звільнити посадовця, а... залишити на посаді.
"12 березня у місті Дубно відбулося Народне віче,з питання про залишення на посаді голови Дубенської районної державної адміністрації Рівненської області Сивого Руслана Петровича, - повідомляє прес-служба Рівненської облдержадміністрації. - Події Майдану охарактеризували його як чесного, патріотичного громадянина, людину з чіткою життєвою позицією. Він активно долучався до подій, всіляко сприяючи активностям громади, підримуючи Майдан. Саме тому громада Дубенщини звернулася з проханням залишити його на посаді голови Дубенської районної державної адміністрації. Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок особисто відвідав Народне Віче, щоб впевнитися, чи не було воно зрежисовано провладними групами. Було вжито відповідних заходів для якомога масштабнішого волевиявлення представників громади Дубенщини. Було зроблено висновок, що Сивий Руслан однозначно може і повинен залишатися на посаді голови Дубенської районної державної адміністрації".

Рівненщина: крісла Губанова і Сад займе "свободівець" [+Фото]

Нагадаємо, що 45-річний Руслан Сивий був призначений головою Дубенської райдержадміністрації в грудні 2013 року. До того працював першим заступником директора Департаменту соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації. За часів, коли Рівненську облдержадміністрацію очолював Віктор Матчук, працював головою райдержадміністрації в Корці. Є членом депутатської групи "Рівненщина" у Рівненській обласній раді. До облради був обраний за списком партії "Наша Україна", який очолював Віктор Матчук.

Хто очолить міліцію Рівненщини?

До слова, коли головою Рівненської облдержадміністрації у березні 2010 року був призначений Василь Берташ, він змінив 15 із 16 голів райдержадміністрацій, залишивши з часів свого попередника Віктора Матчука лише одного - голову Володимирецької райдержадміністрації Володимира Ткачука. Скількох очільників районів залишить Сергій Рибачок - побачимо вже найближчим часом.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна

УкрнетвудАктуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ