18.03.2014, 14:16

Прес-конференція Путіна: Що сказав Президент Росії про події в Криму [+Відео]

Президент Росії Володимир Путін заявляє, що Крим повинен перебувати під сильним суверенітетом, а таким в регіоні володіє тільки Росія.
Також Володимир Путін зазначив, що рішення про передачу Криму до складу України було прийнято з очевидними порушеннями діючих на той момент конституційних норм.

Він вказав, що ініціатива передати Крим Україні виходила особисто від Микити Хрущова з причин, в яких повинні "розбиратися історики".

Держдума Російської Федерації вже "приєднала" Крим до себе

Однак, підкреслив Путін, очевидно, що це відбулося "з порушенням чинних конституційних норм", це був "міжсобойчик".

"В умовах тоталітарної держави у жителів нічого не питали, просто поставили перед фактом", - констатував Путін.Путін звернувся до народу України і заявив, що не хоче образити або принизити його.

ВІДЕО, якого ви ще не бачили

"Ми завжди поважали територіальну цілісність України. На відміну від тих, хто приніс її в жертву своїм політичним амбіціям. Вони хизуються гаслами про велику Україну, але саме вони зробили все, щоб розколоти країну", - сказав Путін на церемонії на честь анексії Криму.

Він закликав українців не боятися Росії.

"Не вірте тим, хто лякає вас Росією. Кричить про те, що за Кримом підуть інші регіони. Ми не хочемо розділу України", - заявив Путін.
Що стосується Криму, то Путін заявив, що "Крим був і залишиться і російським, і українським і кримськотатарським".

Ставлення світу до "референдуму" в Криму ІНФОГРАФІКА

"Але він ніколи не буде бендерівським", - запевнив Путін.

За матеріалами Українська правда
Щасливе Рівне