Подати
оголошення

26.03.2014, 20:03

Газ для населення дорожчає на 50%

Тарифи на побутовий газ для українських споживачів з 1 травня цього року піднімуться на 50%.
Кабінет міністрів України ухвалив постанову про поетапне підвищення тарифів до 2018 року, відповідно до якої вже з 1 травня передбачається збільшення цін на газ для населення. Про це сьогодні на прес-конференції сказав директор Департаменту економічного планування та бюджетних розрахунків НАК “Нафтогаз України” Юрій Колбушкін, передає УНН.

Він зазначив, що постанова Кабміну про поетапне підвищення тарифів найближчим часом буде оприлюднена. Зокрема, підкреслив, Ю.Колбушкін, перше підвищення тарифів буде за газ з 1 травня, а по теплокомуненерго – з 1 липня.

“Поки що тариф по НКРЄ підвищується на 40%, а для населення – більше 50%”, - додав посадовець і уточнив, що розрахунки можуть мінятися.

Раніше повідомлялося, що міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан виключає підвищення ціна на газ для населення до 1 травня.

Міністр також зазначив, що Міжнародний валютний фонд наполягає на посилення субсидій для малозабезпечених одночасно з підвищенням цін на газ, пише Українська правда.

Також Продан повідомив, що розраховує на ціну імпортованого російського газу 386-387 доларів за тис. куб. м на 2 квартал. Кінцева ціна буде відома лише після переговорів з російским «Газпромом».