30.03.2014, 23:05

Футбол: "Шахтар" розгромив "Металіст" у Чемпіонаті України +ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ [+Відео]

Харків'яни не втримали перевагу у два м'ячі, пропустивши від "гірників" чотири голи.
23-й тур чемпіонату України закінчився матчем між "Металістом" і "Шахтарем" у Харкові. Донеччани перемогли з рахунком 4:2.

Харків'яни повели 2:0 завдяки автоголу Кучера і реалізованому пенальті Марлоса. Але ще до перерви "Шахтар" зумів переломити хід зустрічі на свою користь, забивши три м'ячі за 9 хвилин. На початку другого тайму харків'ян підвів Крістіан Вільягра, отримавши дві не обов'язкові жовті картки за дві хвилини, повідомляє ТСН.

А на 74-й хвилині Луїс Адріано закріпив перевагу гостей. В турнірній таблиці "Шахтар" на три очки відірвався від "Дніпра". Але у дніпрян є гра в запасі.