Ми у Facebook
01.04.2014, 12:00

Із 1 квітня на Рівненщині знову перевірятимуть підприємців

Президія Рівненської обласної ради припинила з 01 квітня 2014 року дію мораторію на перевірки суб‘єктів підприємницької діяльності.
Як повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради, таким чином члени президії обласної ради скасували дію рішення президії «Про запровадження мораторію на проведення перевірок суб‘єктів підприємницької діяльності», прийнятого 21 лютого 2014 року та дозволили контролюючим органам працювати у звичному режимі.

Рівненщина: на що дозволено і на що заборонено витрачати бюджетні кошти

Як пояснив керуючий справами виконавчого апарату Рівненської обласної ради Василь Харчук, зазначене рішення було прийнято в той час, коли при владі був режим Януковича, і контролюючим органам давались накази здійснювати необґрунтовані перевірки та тиск на підприємців – симпатиків та помічників Євромайдану. Тоді, нагадаємо, голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов, коментуючи журналістам рішення президії облради, наголосив, зокрема, що таким чином повинна повністю припинитись практика вибіркових упереджених перевірок підприємців, які надають допомогу Майдану. Натомість нині в облраді наголошують: влада у країні змінилась, призначені та працюють керівники органів виконавчої влади, тож дія мораторію втрачає сенс.

На Рівненщини діятиме мораторій на перевірку підприємців

Водночас, як зауважив депутат Рівненської обласної ради Іван Ткачук, раніше перевіряючий не міг повернутись із перевірки з порожнім листком, була вказівка обов‘язково віднайти будь-які порушення, навіть недостовірні та добитись сплати іноді необґрунтованого штрафу. Тож члени президії обласної ради звернулись до прокурора Рівненської області Сергія Кубрака із закликом слідкувати за правомірністю перевірок та нарахування штрафних санкцій.

ВІДЕО: У Рівному - нове політичне ток-шоу "ТелеМайдан" [+Відео]

На правах реклами