02.04.2014, 09:22

2 квітня - День ангела святкують Світлани. Вітаємо рівнянок!

Сьогодні православні християни вшановують пам'ять мучениці Світлани Самарянині, Римської.
За народними прикметами, чим холодніше цього дня, як і під час усього останнього тижня лютого, тим більш спекотним та сухим буде літо.

Іменини (день ангела):

26 лютого - преподобна Світлана (Фотина, Фотинія) Палестинська.

2 квітня - мучениця Світлана Самаряниня, Римська. Постраждала при імператорі Нероні за розповсюдження християнської віри.

16 листопада - мучениця Світлана (Фотинія).

Значення імені Світлана: "Світла"

Походження: Ім'я слов'янського походження.

Характер: Світлана з дитинства вирізняється суперечливим і складним характером. Вона дуже високої про себе думки, але вчиться посередньо, у неї немає особливих здібностей, завдяки яким вона вирізнялася б серед однолітків. Багато часу приділяє громадській роботі, у неї є схильність командувати. Легко приймає сказане людьми на віру.

У той же час Світлана - добра людина і здатна надати людині абсолютно безкорисливу допомогу. В молоді роки починає особливо ретельно стежити за своєю зовнішністю, в одязі намагається слідкувати за модою.Світлані подобається перебувати серед чоловіків, спілкування з жінками не приносить їй такого задоволення. У випадку постійних невдач у житті здатна зробити висновки і круто змінити свій спосіб життя. Може поміняти роботу, стати поступливішою і товариською. Добре пристосовується до обстановки. Не позбавлена працьовитості.

Щастя Світлани завжди залежить від неї самої. Перш ніж вийти заміж, постарається переконатися, що її обранець гідна людина і відчуває до неї справжні почуття. Здатна бути гнучкою і дипломатичною у відносинах із чоловіком і родичами, тому всі ставляться до неї з любов'ю. Дуже прив'язана до дітей, багато зусиль докладає, щоб дати їм гарну освіту. З віком стає зразковою господинею.

Талісман: Береза

Колір: Блакитний

Камінь: Гірський кришталь

Знак зодіаку: Ім'я підійде Близнюкам, Ракам, Левам, Скорпіонам і Стрільцям
Щасливе Рівне