05.04.2014, 21:26

ВІДЕО: Лідер "Правого сектору" і голова Рівненської облради - на "ТелеМайдані" [Фото+Відео]

У прямому ефірі телеканалу "Рівне 1" 3 квітня вийшов другий випуск політичного ток-шоу "ТелеМайдан". Співрозмовниками ведучих Віталія Голубєва та Ольги Данилюк були керівник "Правого сектору" на Рівненщині Роман Коваль та голова Рівненської облради Михайло Кириллов. Перегляньте відеозапис ефіру!
Темами розмови стали хід розслідування загибелі координатора "Правого сектору" на Західній Україні Олександра Музичка (Сашка Білого) та підсумки позачергової сесії Рівненської обласної ради, зокрема, обрання заступників голови облради.

ВІДЕО: "Правий сектор" Рівненщини розповів свою версію вбивства Сашка Білого

Окрім ведучих, свої запитання гостям студії вже традиційно могли поставити й інтернет-користувачі, а також жителі області, які телефонували до студії.

Сесія Рівненської облради 2 квітня: фоторепортаж

Дивіться відеозапис прямого ефіру "ТелеМайдану" 2 квітня!Нагадаємо, що ток-шоу "ТелеМайдан" - це спільний проект телеканалу "Рівне 1" і Видавничого дому "ОГО". Автори проекту прагнуть спрямувати енергію Майдану в русло конструктивного обговорення проблем країни та Рівненщини, створивши для цього дискусійний майданчик у мультимедійному форматі. Адже інформація, яка звучить на "ТелеМайдані" висвітлюється не лише у прямому ефірі телеканалу "Рівне 1", а й у газетах "ОГО" та "Рівненська газета", на порталі OGO.ua та на сайті Першого місцевого rivne1.tv.

Наступний випуск "ТелеМайдану" - у четвер, 10 квітня, о 21.15 на телеканалі "Рівне 1".
Щасливе Рівне