Ми у Facebook
07.04.2014, 11:25

На Рівненщині нелегально виготовляли "Приму " та "Мальборо"

Обладнання вартістю понад 2 млн.грн. для виробництва тютюнових виробів вилучене на Рівненщині.

У с. Городок Рівненського району, у ході обшуку вилучено 2 автоматичні лінії з виготовлення тютюнових виробів англійського та китайського виробництва вартістю понад 2 млн. грн., майже 1,5 млн. акцизних марок Російської Федерації, 4,2 т. тютюну, картонні заготовки для виготовлення пачок «Мальборо», «Прима», «Viceroy», папір, фольгу, сигарети розсипом та в пачках, повідомляє ГУ Міндоходів у Рівненській області.

Як свідчать результати обшуку, на «підприємстві» був створений замкнутий цикл, який охоплював виробництво та автономне проживання більше 20-ти найманих працівників без виходу за межі території.

На Рівненщині внаслідок спалювання сміття виникло дві пожежі

Щоб приховати таку активну діяльність від стороннього ока всі вікна виробничого блоку зсередини були закриті непрозорою плівкою, а стіни цеху, де працювало устаткування, обладнані звукоізоляцією.
На пропозицію відкрити приміщення для виконання рішення суду, організатори тіньового бізнесу відповіли розпалюванням на подвір’ї вогнища, щоб приховати сліди злочину.

Тому співробітникам податкової міліції довелося застосувати засоби примусового відкривання дверей, тож більшість доказів було збережено.
Речові докази свідчать про міжнародний характер злочину та вчинення посягання не лише на економічну безпеку України, а й сусідніх держав.
Досудове слідство наразі триває.

Рівненщина: викрили злочинну групу, яка збувала особливо небезпечні наркотики

Також на виконання ухвали Рівненського міського суду проведено обшук підвального приміщення на території колишнього Гощанського молокозаводу. Під час його проведення виявлено 2 автоматизовані лінії з виробництва тютюнових виробів та 1 пакувальну лінію із залишками речовини рослинного походження (попередньо - тютюну).

На даний час вирішується питання здійснення слідчого експерименту за участю міжнародних спеціалістів у галузі виробництва тютюнових виробів на підтвердження використання даного обладнання для масового виготовлення тютюнових виробів.

На правах реклами