На замітку рівненським рибалкам: сигналізатор покльовки своїми руками
1) Дріт діаметром до 2мм на якій і буде проводиться весь монтаж, в моєму прикладі це спиці від велосипеда.
2)Кембрік будь-якого кольору на ваш смак, але з таким розрахунком, щоб у нього можна було всунути вашу дріт складену в двоє.
3)Корпус від кіндер сюрпризу або кульку великого діаметру від дитячих іграшок.
4)Прищіпки від старих багет.
5)Пластмасові намистини великого розміру.
6)Тонка сталистого дріт, на моєму прикладі зграйки з оцинкованого троса.
7)Інструменти: плоскогубці, кусачки, дриль або шуруповерт, свердла, напилок або натфіль, запальничка.
Коли рівнянам варто "перевзувати" свої авто? [+ПОРАДИ]
Спочатку свердлимо в прищіпці отвір, що дорівнює діаметру дроту, щоб прищіпка вільно одягалася на дріт, але й не бовталася. Таке з'єднання не дасть їй розгойдуватися на вітрі з боку в бік. Потім одягаємо прищіпку на дріт і загинаємо.
Тепер беремо дріт і щільно виток до витка накручуємо 10-12 витків навколо нашої основи. Беремо кембрік і одягаємо його на наш монтаж дріт - прищіпку. Беремо "яйце" з кіндер-сюрпризу і свердлимо в ньому отвір по діаметру кембрика, але з таким розрахунком, щоб наш сюрприз щільно на ньому тримався і з невеликим зусиллям його можна було переміщати.
Девід Бекхем буде випускати власне віскі по 65$ за пляшку
Беремо раніше виготовлену конструкцію з тонкого дроту і обрізаємо кінці з таким розрахунком, щоб вони були вище яйця-сюрпризу на 1-2см , нагріваємо один кінець запальничкою і одягаємо на нього намистину, потім другу. Одягаємо на основну дріт і згинаємо точно так як робили з прищіпкою.
Сигналізатор клювання готовий, чіпляємо прищіпку до стійки, а намистинами за основну волосінь і чекаємо клювання. Якщо ваш сигналізатор вийшов занадто легкий, то ваги можна додати, розкривши сюрприз і додати в нього свинцевих круглих вантажів, а переміщаючи його по конструкції відрегулювати чутливість.
сигналізатор покльовки, рибалка, Типове Рівне, саморобний пристрій
Ароматний різдвяний штолен: секрети ідеальної випічки від відомого кулінара
Штолен – це традиційний німецький різдвяний хліб, який став популярним у багатьох країнах світу, в тому числі й в Україні. Він відомий своїм багатим, насиченим смаком та ароматом.
переглядів: 437
Для чого собаки штовхаються носом
Експерти стверджують, що підштовхування носом є одним зі способів, яким собаки намагаються передати свої потреби чи емоції людині. Оскільки чотирилапі не можуть спілкуватися з нами так, як між собою, вони використовують цей жест для привернення уваги.
переглядів: 301
Українські культурні цінності на Рівненщині берегтиме ЮНЕСКО
Україна продовжує захищати не лише власну державність, але й власну культуру.
переглядів: 388
Які свята відзначають саме сьогодні
13 грудня у світі відзначають одразу два цікаві свята — День різдвяного светра та Міжнародний день скрипки.
переглядів: 370