01.05.2014, 18:02

Народний депутат України Юрій Благодир - на «ТелеМайдані» 1 травня! [Анонс]

У черговому випуску політичного ток-шоу "ТелеМайдан", яке вийде в прямому ефірі телеканалу "Рівне 1" 1 травня, співрозмовником ведучих Віталія Голубєва та Ольги Данилюк стане народний депутат України Юрій Благодир. Поставте політику свої запитання - і вони прозвучать в ефірі!
Юрій Благодир поділиться власним баченням нинішньої суспільно-політичної ситуації в Україні та на Рівненщині. Зокрема, мова йтиме про збереження територіальної цілісності України, ситуацію на сході держави, перспективу проведення всеукраїнського референдуму, очікування від позачергових президентських виборів. Торкнеться розмова і ситуації на Рівненщині, зокрема, в контексті резонансних кадрових призначень.

ВІДЕО: Народний депутат Микола Кучерук - на "ТелеМайдані"

Ставте свої запитання до Юрія Благодира в коментарях до матеріалу - і найцікавіші з них прозвучать у прямому ефірі "ТелеМайдану". Початок програми - у четвер, 1 травня, о 21.15.

ВІДЕО: Депутати Рівнеради сперечались у прямому ефірі ток-шоу "ТелеМайдан"

Ток-шоу "ТелеМайдан" - це спільний проект телеканалу "Рівне 1" і Видавничого дому "ОГО". Автори проекту прагнуть спрямувати енергію Майдану в русло конструктивного обговорення проблем країни та Рівненщини, створивши для цього дискусійний майданчик у мультимедійному форматі. Адже інформація, яка звучить на "ТелеМайдані" висвітлюється не лише у прямому ефірі телеканалу "Рівне 1", а й у газетах "ОГО" та "Рівненська газета", на порталі OGO.ua та на сайті Першого місцевого rivne1.tv.