07.05.2014, 13:10

«Відмовлено у в’їзді в Україну» – прикордонники вводять нову відмітку

У зв’язку з заходами щодо забезпечення національної безпеки та з метою недопущення в’їзду на територію України радикально налаштованих осіб, які прямують через державний кордон та можуть брати участь в акціях антиукраїнської спрямованості Держприкордонслужба вводить нову відмітку.
За ініціативи прикордонного відомства до вже встановлених форм відміток, що проставляються в документах, додається відмітка «Відмовлено у в’їзді в Україну», йдеться у повідомленні Держприкордонслужби.

Україна почала офіційно закривати свої кордони

Вона проставлятиметься в паспортних або інших документах іноземців чи осіб без громадянства, яким за обґрунтованим рішенням уповноваженої особи органу охорони державного кордону було відмовлено в перетинанні державного кордону на в’їзд в Україну в порядку, передбаченому чинним законодавством.

Як вважають у відомстві, таке нововведення дозволить швидше виявляти осіб, яким було відмовлено в перетині державного кордону, під час їх повторних спроб в’їхати в Україну.

Остання інформація про події у Запоріжжі та Херсоні

При цьому рішення щодо встановлення законних підстав для перетинання державного кордону прийматиметься з урахуванням обставин попереднього непропуску на територію нашої держави.
Щасливе Рівне