Ми у Facebook
10.05.2014, 15:24

Нардеп Продивус прокоментував стрілянину через бурштин на Рівненщині

Ситуацію прокоментував народний депутат України Володимир Продивус. За його словами, він "працює на місці інциденту, розбираючись із зверненням до нього місцевих жителів".
Нагадаємо, 9 травня під час перестрілки в Сарненському районі Рівненської області постраждали десятки осіб, п'ять із них мають серйозні поранення. Інформацію підтвердили в МВС. Чотирнадцять винуватців конфлікту затримані і відправлені до слідчого ізолятора УМВС області.

Стрілянина на Сарненщині: офіційна версія перестрілки на Рівненщині [+Фото]

"Рівненську область уже близько 20 років лихоманить протистояння жителів із представниками місцевих органів влади. Конфліктують із приводу видобутку і реалізації бурштину. Здавна рівненчани видобувають цей напівдорогоцінний камінь практично у своїх дворах. Для багатьох це стало єдиним заробітком - альтернативи немає. Років двадцять тому нечисті на руку місцеві царьки поклали око на цей суперприбутковий "бізнес" і відтоді безсовісно оббирають трударів. Терпець увірвався і рівненчани звернулися до мене з проханням захистити їх, допомогти законодавчо підтвердити їх право на працю і заробіток", - розповів Продивус.

За його словами, конфлікт розгорівся, сторони навіть схопилися за зброю: "На жаль, є постраждалі. Коли ми прибули на місце інциденту, довелося розбиратися вже з наслідками".

Продивус упевнений, що беззаконню пора покласти край. "Тим більше, позитивний досвід вирішення подібних конфліктів є у багатьох країнах, у тому числі, в Польщі, - зазначив нардеп. - Сенс у тому, щоб не люди працювали на владу, а влада - для народу. Потрібно дозволити власникам видобувати бурштин на ділянках землі, що належать їм. А ось купувати у них цей камінь повинні держава, а не перекупники".

Зрозуміло, спекулянтам не сподобалася народна вимога, і вони влаштували криваве побоїще. Сьогодні вони звиваються в прагненні зберегти свої надприбутки. У тому числі, спотворено представляють події в засоби масової інформації, додав Продивус.

Під час перестрілки на Рівненщині постраждали десятки людей, п'ятеро мають сильні поранення

"У зв'язку з цим, вважаю необхідним офіційно заявити: позиція народу зрозуміла, люди мають право розпоряджатися своєю власністю, люди мають право на чесний і гідний заробіток. Як народний депутат я сповнений рішучості зробити все, щоб Закон захищав трудову людину, а не спекулянтів", - заявив парламентар.

Нагадаємо, на місці сутички знайшли візитки з на ім'я Володимира Продивуса.



Перестрілка у Сарнах на Рівненщині: фото та відео

ДОСЬЄ
Продивус Володимир Степанович


Продивус Володимир Степанович (8.12.1962, сел. Шахан Карагандинської обл., Казахстан). Бізнесмен.

Народний депутат України 7-го скликання. Партія регіонів.

Освіта: Вінницький педагогічний інститут ім. М. Островського (1982, викладач фізичної культури, тренер), Тернопільська академія народного господарства (фінанси) та Українська академія державного управління при Президентові України (магістр державного управління).

Трудову діяльність розпочав після закінчення Вінницького педінституту та служби в армії в викупленому у друзів кондитерському цеху. Потім керував кількома самостійно заснованими підприємствами, багато з яких стали основою «імперії» Володимира Продивуса - бізнес-групи «Прем'єр- Фінанс».

У її складі 30 підприємств фармацевтичної, торговельної і харчової галузі: ВАТ «Муровано-Куриловецький завод мінеральної води», «Регіна», ЗАТ «Вінницький універмаг», ВАТ «Вінницяфармація», ТОВ СП «Бізнес -ПРО», ЗАТ «Акцент» і ін.

Пізніше став великим акціонером і головою Наглядової ради великої української мостобудівної компанії «Мостобуд». Серед київських проектів компанії - міст Метро, міст ім. Патона, Парковий, Дарницький, Московський і Південний мости. Також компанія вела мостобудівні проекти в регіонах України та за кордоном: мостові споруди на автобані Київ-Одеса, мости в російському Заполяр'ї, на БАМі, у В'єтнамі, Лівані, Анголі, Сирії, Туреччині, Афганістані і т.д.

Одружений.

Дворазовий чемпіон України з боксу. Голова піклувальної ради Федерації боксу України.

За матеріалами Укрінформ та politrada.com.





На правах реклами