19.05.2014, 10:15

Рівненська «Полісяночка» відзначила 25-річчя [+Фото]

З нагоди 25-річчя колективу «Полісяночка» у Рівненському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбувся ювілейний концерт ансамблю, на який було запрошено всіх випускників «Полісяночки», рівнян та гостей міста.
Колектив «Полісяночка» Рівненського міського будинку культури створено у 1989 році. Керівником колективу є Жемчугова Євгенія Борисівна, заслужений працівник культури України. Працює в Рівненському міському Будинку культури з 1983 року, після закінчення Київського Державного інституту культури. Будучи учасницею заслуженого ансамблю танцю України «Полісяночка», керувала дитячим хореографічним гуртком.

- Унікальність та популярність цього ансамблю підтверджується й тим, що його вихованці прийшли сьогодні на концерт вже зі своїми дітьми, - зауважив міський голова Рівного Володимир Хомко.У Рівному збирають подарунки для вихованців дитбудинків

Довідка

Ансамбль "Полісяночка" відомий на Рівненщині дитячий хореографічний колектив. Він лауреат міського рейтингу популярності "Гордість міста" в номінації "Кращий дитячий хореографічний колектив"."Полісяночка" учасник практично усіх загальноміських та обласних урочистих концертів та свят. Саме "Полісяночка" та хореографічні колектив ПДМ "Дружба" започаткували міжнародний хореографічний фестиваль "Стежками Мавки". Колектив часто виступає з концертами в ЗОШ м. Рівне, таборах відпочинку, на літній естраді Парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка.

"Музейні гостини-2014" у Рівному

"Полісяночка" щорічно бере участь і у благодійних концертах для дітей сиріт та інвалідів. Неодноразово нагороджувався грамотами управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому. Це перш за все концерти для дітей інвалідів, дітей сиріт, дітей з малозабезпечених сімей. Такі благодійні концерти проводяться щорічно і на протязі багатьох років.

За вагомий внесок у розвиток дитячої хореографії Жемчуговій Є.Б. було присвоєне почесне звання „Заслужений працівник культури України”. Вона також нагороджена відзнакою "За заслуги перед містом" 2 ступеня

Колектив нараховує 34 учасники. Зразковий ансамбль танцю „ПОЛІСЯНОЧКА” щорічно оголошує набір в підготовчу студію дітей віком від 6 років.


За інформацією відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Рівненської міської ради, фото khomko.rv.ua
Щасливе Рівне