08.06.2014, 11:14

На Рівненщині на один жовто-блакитний міст стало більше [+Фото]

У суботу, 7 червня, активна молодь міста Дубна, підтримавши ідею багатьох інших населених пунктів України, розфарбувала у кольори національного прапора міст, що знаходиться по вулиці Садовій.
До справи взялося близько тридцяти людей різного віку, але об’єднаних спільним бажанням - зробити рідне місто більш патріотичним. Адже спільною метою учасників акції є висловлення любові до України, поваги до національної символіки та прикрасити рідне місто. Організатором акції є ДМГО «Національний Альянс».Через Героїчні та водночас трагічні часи, які зараз переживає Україна, зі зростанням патріотизму громадян у державі побільшало національної символіки у всіх куточках України. Під пензлики активних громадян потрапляють паркани, стіни, мости, автобусні зупинки, тролейбуси, усе, що можна розмалювати.

Сьогодні і Дубно долучилось до так званого флеш-мобу, в результаті якого «міст-прапор» став чудовою окрасою Дубна. В найближчих планах членів Національного Альянсу розфарбування мосту через річку Ікву, який знаходиться біля острівка, де розміщений пам’ятний знак Небесній Сотні.Нагадаємо, що декілька днів тому громадські активісти та пдіприємці обёєдналися для того, щоб розфарбувати міст по вулиці Соборній у Рівному. Думаю, що в найблищий час ще не один міст стане яскравим - жовто-блакитним.
Щасливе Рівне