Як луганським дітям відпочивалося на Рівненщині [Фото+Відео]
Найменшому гостю з Луганщини всього вісім років. Він вперше поїхав так далеко від дому, але, зізнається, настільки тут освоївся, що з новими друзями й містом розлучається неохоче.
Рівненщина: у Дубно всім містом робили зарядку
Ілля Малахов, луганчанин: "Взагалі не хочеться, але в мене вдома залишився тато, собаки, папуги. Тому додому хочеться".
Відео: Телеканал РТБ
Про Рівненщину, яка на три тижні стала домівкою для хлопця, він розповідає по-дитячому щиро:
"Мені подобається місто Рівне, тому що тут чисто. Мені сподобалось, як ви нас прийняли. Відчуття у людей було, як у сонця вогники".

Луганчанам підготували насичену ескурсійну програму. Вони відвідали Почаївську лавру та Львів. А у Рівному, розповідають діти, їм найбільше запам'ятався драмтеатр та зоопарк. Проте у гостей лишились спогади не лише про поїздки.

Анастасія Шепелева, луганчанка: "У Рівному дуже щирі люди, які дуже вразили нас. Кожна людина, з якою ми спілкувались, нам посміхалась. Взагалі дуже вразило ваше почуття гумору, воно таке оригінальне. Ваше почуття гумору чимось схоже на одеське".

Хоча офіційною метою візитку східняків на Рівненщину було оздоровлення, та міські чиновники кажуть, що, насамперед, таким чином хотіли познайомити їх з традиціями Західної України, тому на прощання подарували луганчанам вишиванки.

- Це треба продовжувати на державному рівні, само собою місто буде продовжувати. Але надалі кожного року діти повинні масово їхати з Сходу на Захід, з Заходу на Схід, якщо там все влаштується, зав'язувати контакти. Таким чином ми об'єднаємо країну, - наголосив міський голова Рівного Володимир Хомко.
Потрібні донори для 15-річної велосипедистки з Рівного
Міська влада заклала кошти на оздоровлення ще однієї групи дітей зі Сходу. Було домовлено, що наступними мали б приїхати донеччани, але вони поки не можуть виїхати з міста. Санаторії Рівненщини готові їх прийняти до кінця літа.



Як відновитися після свят і повернутися до звичного харчування

Після традиційних святкових застіль чимало людей стикаються з неприємними наслідками — відчуттям важкості в шлунку, сонливістю, появою висипань на шкірі, а також зайвими сантиметрами на талії. Причиною таких змін часто стає переїдання, порушення режиму сну та вживання алкоголю.
переглядів: 292
В Україні впроваджують інклюзивний проєкт «Безбар’єрні автошколи» за ініціативи Олени Зеленської

У 2024 році в Україні стартував флагманський проєкт «Безбар’єрні автошколи», який реалізується Міністерством внутрішніх справ у межах національної ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів». Його мета — забезпечити рівний доступ до навчання в автошколах для людей з інвалідністю.
переглядів: 289
Рівненські велогонщиці вибороли срібло на чемпіонаті України з маунтенбайку

У Львові відбувся чемпіонат України з маунтенбайку, де спортсменки з Рівного гідно представили свою громаду та продемонстрували високий рівень підготовки.
переглядів: 260
Кулінарні ідеї: як оригінально використати залишки паски після свят

Після святкових застіль часто залишається чимало великодньої паски, яку вже не так охоче доїдають. Викидати ж такий запашний хліб – справжній гріх. Пропонуємо вам шість оригінальних та смачних способів перетворити черству паску на нові кулінарні шедеври, які обов'язково припадуть до смаку вашій родині.
переглядів: 290
Як позбутися прищів на спині та сідницях — просто й ефективно

Висипання — це не завжди про обличчя. Часто справжній дискомфорт приховується під одягом: спина, плечі, зона декольте, навіть сідниці. Саме ці ділянки найчастіше потерпають від акне, але чомусь про це майже не говорять. І ще рідше — ефективно вирішують.
переглядів: 702