Терористи почали використовувати підступну тактику "білих прапорів"
"Достовірна "інформація" про загибель 40 українських десантників під час парашутного десанту є повним фейком. Наші війська планомірно стискають "кільце". Середній добовий темп просування українських військ - до 10 км.
Сепаратисти перейшли до вельми підлої тактики - під виглядом "капітуляції" (використовуючи білий прапор) зближуються з нашими позиціями, а потім відкривають вогонь на ураження.
У Луганську двоє людей підірвалися на міні
Крім того, сепаратисти призвичаїлися використовувати присутність журналістів в зоні конфлікту. Вчора на блок-посту № 8 (район Слов'янська) коли бойовики встановили факт відео-зйомки тут же ними був здійснений постріл з 82-мм міномета.
Як тільки українська мінометна батарея відкрила вогонь у відповідь, на позиціях бойовиків тут же був піднятий білий прапор, з метою "демонстрації мирних намірів", - зазначив К.Машовець на своїй сторінці у Фейсбук.
Сили АТО знищили автоколону бойовиків
Нагадаємо, у Міноборони повідомляли, що бойовики підступно напали на один із блокпостів українських військових, пересуваючись на цивільному транспорті з білим прапором. Наблизившись до блокпосту, бойовики відкрили вогонь зі стрілецької зброї. У відповідь терористи отримали відсіч. Нападників було знищено.

У Рівному оголосили День жалоби за жертвами ракетного удару по Сумах

14 квітня в Рівненській громаді оголошено День жалоби в пам’ять про загиблих під час трагедії в Сумах.
переглядів: 554
Кількість постраждалих від рашистського удару по Сумах наблизилася до сотні (+ВІДЕО)

Сьогодні, 13 квітня, рашистські війська завдали невиправданого і підступного масованого удару по місту Суми, внаслідок чого постраждала велика кількість цивільного населення.
переглядів: 611
Кількість загиблих через ворожий удар по Сумах зросла

Президент Зеленський повідомив сумні новини щодо тих, хто розпрощався з життям через рашистський удар по місту Суми.
переглядів: 533
"Тільки сволота так може діяти", - Володимир Зеленський про рашистський удар по Сумах

Рашисти цинічно вдарили по мирних жителях міста сум у світлий день Вербної неділі, 13 квітня.
переглядів: 521
21 людина загинула через рашистський удар по Сумах

У Вербну неділю, 13 квітня, Росія завдала ракетного удару по центру Сум. Внаслідок атаки загинула 21 людина, ще щонайменше 20 отримали поранення. Про це повідомив виконувач обов’язків міського голови Артем Кобзар.
переглядів: 569