13.07.2014, 12:06

Прогноз кльову для рибалок у Рівному: липень-2014

Згідно з прогнозом метеорологів, липень цього року буде смугастий. Ясні спекотні сонячні дні чергуватимуться з похмурими, а то і дощовими. В принципі, на кльов це не особливо вплине, хоча коли сонце ховаєтьсяза хмарами, він все ж кращий.
У непогожі дні температура буде трохи падати в середньому на п'ять градусів, а в сонячні - буде триматися близько 30 градусів Цельсія. На поведінці риби це особливо не позначиться. Буде клювати як травоїдна, так і всеїдна риба. Оскільки погода буде похмуро-сонячною, вода буде досить насичена киснем, відповідно, представники водного царства поводитимуться відповідно до свого життєвого циклу. Кльов очікується відмінний.

Кожен рибалка знає, що найкращий кльов з ранку і під вечір. Можна особливо не турбуватися про саму наживку. Хто любить спочатку «підгодувати» майбутній трофей, може день наперед посипати своє місце крупномолотою кукурудзяною крупою або іншими зерновими. Відповідно, наживка потім повинна бути зроблена з такого ж тіста, яку можна присмачити соняшниковою олією або якимось іншим ароматизатором. А можна ловити і на простий хлібний м'якуш.

Нерест у Рівненській області: строки заборони вилову риби

Інша справа - язь і карась. У своєму раціоні вони воліють мотиля або муху. Знявши ранковий улов, вдень слід запастися терпінням, оскількина кьов піде хіба що надмірно ненажерливий мальок, який до цього часу вже вилупився з ікри. Але при певній вправності, можна зловити рибу і побільше, а молодняк використовувати для полювання на щуку чи окуня.

Кінець червня і початок липня видадуться сонячними, тому у рибалок представиться можливість позасмагати, а от риба цього задоволення з ними не розділить. Вона піде на глибину. Зате хороший улов очікується в кінці першого тижня, коли пройдуть дощі. Оскільки дощові дні будуть постійно чергуватися з сонячними, рибалкам залишається тільки сподіватися на свою особисту фортуну. Все залежить від везіння.

Погода на озерах Шацьк та Світязь Волинської області

Другий місяць літа - не сезон на хижаків (щуки і окуня), доведеться задовольнятися малим. Але для кого головне участь, а не результат, той буде цілком задоволений. У його сітці знайдеться місце і лящу, і карасю, і коропу, і плотві.

Підводячи підсумок, можна передбачити, що липень для рибалок буде вельми вдалим, оскільки розпечене сонце постійно будуть затуляти хмари або буде йти дощ. Рибі не доведеться ховатися на глибину від нього, або вистрибувати на берег, щоб віддихатися. Для рибалок -найоптимальніший режим, який обіцяє певний урожай.Джерело: pogodnik.ua
Щасливе Рівне