09.07.2014, 09:46

Рівненські журналісти зібрали кошти на армію з членів міськвиконкому [+Фото]

Перед засіданням міськвиконкому рівненські журналісти збирали кошти на підтримку української армії. В підсумку з членів виконкому вдалося зібрати зібрали 1765 гривень.
Враженнями від акції та "плодами" роботи поділився на своїй сторінці у фейсбук організатор заходу Юрій Дюг:

Виконком Рівнеради "потрусили" на гроші. Сьогодні перед засіданням Рівненського міськвиконкому ми з Uliana Tet влаштували благодійний розпродаж для чиновників. Наші можновладці могли придбати патріотичні брелоки, квитки в театр, та авторські книги та фотоальбоми від Олександра Харвата. Загалом з нашою акцією чиновники познайомились ще на сесії Рівнеради, тоді ми зібрали 4450 гривень. Тому зараз продаж йшов у біль дружній атмосфері.

Брелоки брали майже всі благодійники, продали трішки квитків та три книги від Харвата. Варто зауважити, що вже двічі відмовився пожертвувати хоч 10 гривень лише секретар Рівнеради Андрій Грещук. Решта ж журналістам не відмовляли. Начальник міського відділу міліції Руслан Мельник наприклад вигріб з гаманця всі гроші – 200 грн, член виконкому Анатолій Озімковський придбав дві книги по 200 грн, квитки в театр і брелок. Ще довелось виступати перед членами виконкому з пропозицією утриматися від загальноміських святкувань, але про це в окремому повідомленні.


Більше фото із засідання міськвиконкому

У підсумку сьогодні зібрали 1765 гривень, та ще на 330 гривень продали квитків на благодійну виставу в Рівненський облмуздрамтеатр. Гроші за квитки йдуть до Ірена Боровець, бо в них своя скарбниця та план закупки допомоги солдатам.

Щасливе Рівне