Ми у Facebook
11.07.2014, 12:18

Рівнянин вирощував у власній квартирі полуниці з марихуаною [+Фото]

Облаштувавши у кімнаті штучну теплицю, так звану гідропоніку, чоловік упродовж тривалого часу займався вирощуванням наркотичних рослин.
42-річний рівнянин Олексій облаштував кімнату власної квартири спеціальним обладнанням, ультрафіолетовими лампами, датчиками температури, вентиляторами, а стіни обклеїв фольгою для підтримання тепла.



«Теплицю» зачиняв на ключ і нікого з членів сім’ї туди не впускав.



Співробітники ВБНОН УМВС України в Рівненській області під час обшуку квартири виявили залишки марихуани, оскільки чоловік «зібрав врожай» наприкінці червня і новий висадити ще не встиг.



Під час слідчих дій правоохоронці вилучили близько 200 грамів канабісу, який відправили на експертизу до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.



Міліціонери освідчили Олексія на стан наркотичного сп’яніння. Згідно з лікарською довідкою, чоловік перебуває у стані наркотичного сп’яніння від марихуани.

Як пояснив зловмисник, він упродовж тривалого часу вирощував у квартирі полуниці. Звідки у нього висушені наркотичні рослини - він не знає. А стан свого одурмання пояснює, що вчора курив сигарету.

Міліціонери під час огляду Олексія виявили на його мобільному телефоні відеозаписи, на яких чітко видно, як він вирощував рослини коноплі у кімнаті квартири і як у подальшому їх сушив, важив та фасував у пакети.



— Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, — зазначив начальник ВБНОН УМВС України в Рівненській області майор міліції Ігор Крутій. — Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України.


Фото з офіційного веб-сайту МВС України у Рівненській області





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини