24.07.2014, 08:37

Військовий комісаріат формує добровільні загони для оборони Рівного

Журналіст Юрій Дюг повідомив інформацію про те, що під час спілкування з міським військовим комісаром, дізнався про те, що у Рівному будуть формувати загони оборони міста.
- Вчора мав розмову з міським військовим комісаром Рівного. Окрім планової третьої хвилі мобілізації у Рівному формуватимуть загони для оборони Рівного. Як кажуть на всяк випадок, щоб росіяни знали, що їм тут не раді. Формування для оборони Рівного куруватиме міськвійськомат. До них добровільно можуть записатися чоловіки, які служили в ЗСУ та мають певну військову спеціальність. Звертайтесь у військовий комісаріат. Бійці формування для оборони Рівного – це своєрідний резерв, ніяких виїздів в зону бойових дій не планується, військово-польових зборів також. Без команди – всі сидять вдома. Однак, за формуванням будуть попередньо закріплені тимчасові казарми, закладено кошти на амуніцію засоби зв’язку, обіцяють закріпити і зброю. Правда вона буде замкнута в зброярнях. Щоб коли раптом москаль полізе – все було готово для зустрічі. Хліб, сіль, порох, - написав на своїй сторінці у фесбук Юрій Дюг.

В Україні з'явилась соціальна реклама на підтримку армії [ВІДЕО] [+Відео]

То ж бажаючі долучитися до загонів оборони Рівного можуть звертатися до міського військового комісаріату, що за адресою: м.Рівне, 33023, вул.Грабник, 2
Телефони: черговий військового комісаріату – тел. (0362)22-13-46
Щасливе Рівне