31.07.2014, 12:06

Новини з фронту: У Луганську терористи за виїзд з міста вимагають по 500 грн з людини

Рівненські військові за два дні врятували 176 мирних жителів Луганська.
Уже другий день поспіль у напрямку з міста Луганська по вулицям Радянський, 16-та лінія, Фрунзе, Шевченка, далі по шосе Луганськ-Щастя через населений пункт Металіст, відповідно до розпорядження командувача військ оперативного командування «Північ», функціонує гуманітарний коридор. Про це повідомляє прес-центр оперативного командування «Північ».

За підсумками роботи «зеленого» коридору 30 липня з Луганська вирвалися 98 чоловік.

Рівненські військові стримують та знешкоджують бойовиків у зоні АТОУ зв’язку з тим, що бандформування перешкоджають виходу місцевого населення по «зеленому» коридору, перша група біженців вийшла до населеного пункту Щастя тільки близько 14-ї години. Люди виглядали вкрай стомлені, але в очах горіла радість від того, що скінчилися всі жахи перебування на території, тимчасово підконтрольної терористам.

Із спілкування з ними стало відомо, що в районі стадіону у Луганську зібралася велика кількість людей, які бажають покинути місто. Але їх утримують терористи, вимагають за кожну людину 500 грн, за машину 1500 грн. Люди, ризикуючи життям, намагаються покинути місто об’їзними шляхами, по яким бандити ведуть ракетно-артилерійський вогонь. Район населеного пункту Металіст, через який проходив коридор, підлягав обстрілу.

Поблизу зони АТО пропонують екскурсії за вісім тисяч гривень

Нагадуємо, що за підсумками першого дня роботи коридору місто покинуло 78 чоловік.