11.08.2014, 15:05

У Рівному утеплили ще один панельний будинок [+Фото]

Такі роботи провели в рамках муніципальної програми сталого розвитку.
У мешканців багатоповерхового панельного будинку по вулиці О.Дундича, 9 справжнє свято. Їхній будинок було утеплено в рамках Муніципальної програми сталого розвитку.

– Муніципальна програма – це один із кращих проектів за час мого управління містом. Гроші, виділені на цей проект, використовуються найбільш ефективно в комунальній сфері. Сьогодні особливо актуальні проекти на утеплення будинку. Адже якби люди утеплили свої помешкання, нам не треба було б купувати стільки газу в Росії, нам би вистачило того, що видобуває Україна. На сьогодні це є пріоритетні проекти, які сприяють збереженню енергоресурсів, - розповідає міський голова Володимир Хомко.

Як рівнянам боротися з автохамством? [+Фото]За його словами, утеплення будинку по вулиці О.Дундича, 9 – це один із найбільш позитивних прикладів співпраці міської влади та мешканців цього будинку, які входять в об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Орбіта-Північ».- З огляду на ріст цін на теплоносії та опалення, таке утеплення окупиться за один-два роки. І далі піде повна економія. Я радію разом з мешканцями цього будинку. Я вже не кажу про візуальний вигляд цього будинку. Це просто казка, а не будинок. Подивіться, на такий же панельний будинок поруч, де мешканці нічого не хочуть робити.Роботи проводились по вже добре відпрацьованій схемі в пропорції 20% на 80%. Де 80% - це кошти, які дало місто. Закликаємо й усіх інших – хто має бажання: приєднуйтесь. Допоможемо зробити утеплення, облік і т.д. А усе заради того, щоб ви ж, рівняни, тратили своє гроші менше, - додав міський голова.

ВІДЕО: Що рівняни змінили б у Рівному? [ОПИТУВАННЯ]Про це повідомили у відділі інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.
Фото: http://www.khomko.rv.ua
Щасливе Рівне