13.08.2014, 13:12

Сили АТО тиснуть, бойовикам для оборони не вистачає живої сили і озброєння

Наступ сил АТО одночасно з різних напрямів в Луганській та Донецькій областях унеможливило організацію бойовиками оборони на всіх ділянках через гостру нестачу живої сили і озброєнь.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

«Критичною для «ДНР» стала нестача ресурсів для організації оборони на напрямку Шахтарськ-Торез-Сніжне, що дозволяє силам АТО блокувати угруповання бойовиків в цих районах (ця задача на даний момент виконується, при цьому були припинені спроби бойовиків доставити в даний район підкріплення). А головне – дозволило силам АТО перерізати трасу Н21, за якою здійснюється зв'язок угруповання противника в районі Донецька з «ЛНР» і поставки озброєнь і найманців з Росії», – написав Тимчук.

Новини з фронту за 12 серпня: серед рівненських військових із ОК «Північ» втрат немає

«Подальше просування сил АТО на південний захід від Лутугине і зустрічне – від Іванівки південніше н.п.Петровське, дозволяє блокувати угруповання терористів в районі н.п.Алчевск і Стаханов, де знаходяться опорні пункти бойовиків», – йдеться в повідомленні.

Також, за словами Тимчука, сили АТО блокують групи бойовиків в районі Луганська і намагаються розблокувати аеропорт.

Обстріли української території з боку Росії не припиняються, зауважив Тимчук.

На які пільги мають право учасники АТО?

Основні сили АТО нині кинуті в район Донецька і Луганська, де сконцентрувалися бойовики. Українські силовики особливо активно наступають в околицях Донецька, щоб звузити кільце і відрізати шляхи підступів до міста.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/uk_UA/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));
Допис by Dmitry Tymchuk.

​У вівторок українські військові звільнили від озброєних сепаратистів Вуглегірськ у Донецькій області, а також Первомайськ, Камишеваху та Калинове Луганської області.
Щасливе Рівне