Дзідзьо вже сьогодні виступить у Рівному [Фото+Відео]
ВІДЕО: Освідчення в коханні на концерті Дзідзьо у Рівному
Цьогоріч око глядача потішать не лише артисти, а й великий екран позаду них. Ведучим вечора буде MC GONIBEZ. Публіку розігріватиме також резидент святкового агентства «Мегаподія» та знаний у Рівному діджей X-RAY. Після чого рівнян розважатимуть: репер VovaZiLvova, гурти "Антитіла" та "DZIDZIO". VovaZiLvova та гурт "DZIDZIO" також потішать публіку дуетом.
ФОТО: Дзідзьо і "Скрябін" у Рівному
Як і минулого року цьогоріч діти до 7 років у супроводі батьків зможуть відвідати захід безкоштовно. Діти до 14 років зможуть відпочивати у дитячій зоні. Частину грошей, зібраних від продажу квитків, музиканти разом з організаторами планують передати українським воякам.

Квитки можна придбати у магазинах Muzzon. Ціна - від 79 до 109 грн.

мототрек, концерт, Антитіла, Роман Яворський, Дзідзьо, мегаподія
На Рівненщину евакуювали понад 600 корів із Сумщини

У зв’язку з активізацією російських ракетно-бомбових обстрілів прикордонних населених пунктів Сумської області, до Рівненщини перемістили сільськогосподарські тварини з небезпечних територій.
переглядів: 20
Острозька лікарня отримала допомогу від данського благодійного фонду

КНП "Острозька багатопрофільна лікарня" поповнилася сучасним медичним обладнанням і засобами реабілітації, які надійшли як гуманітарна допомога від данського фонду Bevar Ukraine.
переглядів: 21
За добу вогонь знищив понад 7 гектарів землі

За минулу добу рятувальники ліквідували 10 пожеж, які знищили понад 7 гектарів землі.
переглядів: 59
У Дубні презентували туристичні новинки Рівненщини на 2025 рік

Окрему увагу привернула попередня презентація виставкового проєкту «Елегантність віків» від Музею історії моди Марини Іванової. Його офіційне відкриття заплановане на 3 травня.
переглядів: 72
Деталі смертеньної ДТП з потягом на Рівненщині

У Дубенському районі внаслідок наїзду потягу на авто загинули два брати
переглядів: 91