Водій фури з Рівненської області розчавив молодих людей, які штовхали "Газель"
12 серпня приблизно о першій годині ночі на 145 км автошляху Київ - Ковель водій автомобіля МАN, житель Рокитнівського району Рівненської області, 1982 р.н., рухаючись у напрямку міста Ковель, не обрав безпечну швидкість, не врахував дорожню обстановку і зіштовхнувся з автомобілем ГАЗ-3302, який штовхали водій, 1994 р.н., та пасажир, 1996 р.н., обидва жителі Коростенського району Житомирської області.
У результаті ДТП водій Газ-3302 від отриманих тілесних ушкоджень загинув на місці пригоди. 18-річний юнак, котрий стояв поряд з "Газеллю" біля дверей водія, з травмами доставлений у медичний заклад.

Ветеранів на Рівненщині працевлаштовуватимуть у поліцію

На Рівненщині демобілізованих ветеранів планують залучати до роботи у підрозділах системи МВС.
переглядів: 14
У Рівному запрацював кол-центр Міської лікарні

У Рівному розпочав роботу кол-центр комунального некомерційного підприємства «Міська лікарня № 2» Рівненської міської ради.
переглядів: 59
Петиція про присвоєння звання Героя України Олесю Самчуку з Рівненщини набрала понад 25 тисяч голосів

Станом на 9 липня петиція щодо присвоєння звання Героя України (посмертно) рівнянину Олесю "Каркаде" Самчуку набрала понад 25 тисяч голосів.
переглядів: 212
На Рівненщині під час руху загорівся автомобіль

Сьогодні, 9 липня, поблизу села Крупець у Дубенському районі сталася автопожежа — автомобіль загорівся просто посеред дороги під час руху.
переглядів: 131
У Радивилові посмертно вшанували загиблого захисника Ростислава Гаврилюка

У Радивилові віддали шану загиблому військовослужбовцю Ростиславу Гаврилюку, відзначивши його почесною нагородою — «Комбатантським хрестом».
переглядів: 222