Ми у Facebook
15.08.2014, 09:00

Київський благодійник допоміг відремонтувати військову техніку на Рівненщині

Відновити військову техніку на Рівненщині взялися обласні керівники спільно з волонтерами та благодійниками. З цим проханням голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок звернувся до київського бізнесмена Віктора Мялика.
«Майже двадцять років техніка стояла у військових частинах і чекала своєї черги на утилізацію. Тим часом наші бійці на Сході просять броні. В таких машинах військові можуть здійснювати як патрулювання, так і бойові дії. Але без допомоги меценатів цю техніку відновити б не вдалося»,- зауважив Сергій Рибачок.

Меценат погодився профінансувати ремонт, закупівлю запчастин та мастило. Таким чином вдалося відновити шість бойових розвідувально-дозорних машин (БРДМ), які призначені для виконання розвідувальних завдань.



На які пільги мають право учасники АТО?

«Замість того, щоб ця техніка гнила, краще дати гроші на її відновлення. Якщо люди не допоможуть зараз армії, оскільки у армійців такої змоги немає, то сепаратисти завтра можуть бути тут, і тоді знадобиться більше коштів на відбудову зруйнованого. Тому якби усі бізнесмени об’єдналися, як одна родина, і допомогли військовим хто чим може, ми б скоріше закінчили з бойовими діями на Сході. Своїм прикладом хочу закликати інших бізнесменів допомагати нашій армії», - зауважив Віктор Мялик.

Київський бізнесмен, який родом з Володимирецького району на Рівненщині, з початку АТО регулярно перераховує кошти на потреби ЗСУ. Допомагав комплектувати перед відправкою на Схід батальйон «Горинь», зокрема, закупив бронежилети, розвантажувальні жилети, кевларові куртки, надавав кошти. А тепер ще й долучився до відновлення військової техніки.



Рівненський активіст написав вірш "Пісня матері з Донбасу"

«Коли ми знайшли цю техніку, вона була в жахливому стані. Її повністю відчищали від іржі. За кошти благодійника закупили мастило, запчастини. Одну машину вже обварили, будемо обварювати й інші», - розповіла волонтер Олександра Завальна.

«Перебирали ми ці БРДМи до гвинтика, звісно ж почали з серця машини – двигуна. Відновили гідравліку, гальмівну систему. У разі обстрілу за таку броню можна заховатися, так само як від кумулятивних снарядів захищає і ця зварена навколо БРДМа решітка», - поділився військовий, який займається ремонтом бойової техніки.

Вже найближчим часом шість бойових розвідувально-дозорних машин відправлять рівнянам у зону бойових дій, на Схід України.





На правах реклами