16.08.2014, 17:55

Рівне: священики відвідали поранених воїнів

14 серпня клірики Свято-Покровського кафедрального собору міста Рівне: протоієрей Анатолій Матяшок, протоієрей Олег Грицак, протоієрей Миколай Капітула, диякон Володимир Гуз та послушник Олександр Панчук відвідали поранених воїнів які лікуються у Рівненському військовому госпіталі.
Священнослужителі відслужили молебень до святого великомученика і цілителя Пантелеймона перед ковчегом із частиною його чесних мощей які було доставлено з Покровського собору. "Слід зазначити, що святий великомученик Пантелеймон шанується як покровитель православних воїнів ще з часів древньої Русі, - розповідає клірик Свято-Покровського собору м.Рівне протоієрей Миколай Капітула. - Молитовну поміч цього лікаря безвідплатного відчувало не одне покоління наших воїнів – мужніх захисників української землі".

Врятувати життя тисяч українських військових допоможе розробка полтавських інженерів [+Відео]

Після молебню протоієрей Анатолій Матяшок звернувся до воїнів зі словами розради, побажав їм найскорішого одужання і наголосив на тому що Українська Православна Церква Київського Патріархату завжди молилася, молиться і буде молитися за українську армію і по-можливості допомагає не тільки духовно, але й матеріально. Також прот. Анатолій відповів на запитання вояків. Треба зазначити, що військовослужбовці наголошували на важливості співпраці армії і Церкви, та висловлювали побажання офіційного введення інституту капеланства в Українській армії.

Рівненський священик - про терористів на Донбасі та захист Вітчизни [+ІНТЕРВ'Ю]

На завершення воїнів було окроплено свяченою водою і вони приклалися до мощей великомученика і цілителя Пантелеймона. На знак благословення воякам було роздано копії мироточивої ікони Пресвятої Богородиці Одигітрії-Дорогобузької та натільні хрестики, повідомляє прес-служба Рівненської єпархії УПЦ КП.