21.08.2014, 10:09

Футбол. Ліга Європи. «Дніпро» вдома переміг «Хайдук»

В надскладному матчі підопічні Мирона Маркевича зуміли на останніх хвилинах поєдинку здолати хорватів із рахунком 2:1.
Дніпряни довго не могли налагодити свою гру у першому таймі, лише в середині першої 45-хвилинки вони почали завдавати ударів по воротам суперника. «Хайдук» в свою чергу грав дуже грамотно. Перший тайм залишився за «Дніпром».

Першими рахунок відкрили гості - Дуглас послизнувся у своїй штрафній і Магліце забив. Спочатку Бойко відбив перший удар хорвата, а от з другим не впорався - 0: 1.

Через декілька хвилин українці зрівняли рахунок - Калиніч пробив точно, а отже, 1:1!

Здавалося, зараз «Дніпро» буде забивати ще і ще, але… Денис Бойко врятував свою команду від 2-х беззаперечних голів. Наша команда теж мала свої моменти, але візаві голкіпера «Дніпра» теж був на висоті.

Зауважимо один момент - на 77-й хв. матчу на поле вийшов Артем Мілевський, якого стадіон «Олімпійський» зустрічав дуже тепло.

Все йшло до закінчення матчу, однак «Дніпро» зважився на останній ривок: Матос зробив простріл, а Шахов підставив голову та поцілив у ворота - 2:1!

Дніпро - Хайдук 2:1

Голи: Калинич, 50, Шахов, 88 - Сушич, 47

Дніпро: Бойко, Федецький (Лео Матос, 70), Дуглас, Мазух, Стрініч, Кравченко, Ротань, Гама (Шахов, 59), Зозуля, Селезньов (Бартулович, 78), Калинич

Хайдук: Калинич, Вршаевіч, Малоча, Милович, Милич, Цакташ, Анджелковіч (Мезга, 72), Сушич, Куассі, Магліца (Мілевський, 77), Готаль (Влашіч, 46)

Попереджені: Кравченко - Магліца