3 вересня відбудеться засідання бюджетної комісії Рівного
1. «Про до комунальної власності територіальної громади міста Рівного будівлі за адресою: м. Рівне, вул.. Князя Володимира, 112-А». (№ 198)
2. «Про внесення доповнень до Міської програми «Ветеран» на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 28.12.2010 № 43». (№ 199)
Віце-прем’єр-міністр замість престижних столичних ВНЗ завітав у рідну школу
3. «Про внесення змін дол. Рішення Рівненської міської ради від 27.12.2012 № 2641 «Про затвердження Програми міської підтримки організації оплачуваних громадських робіт, спрямованих на соціальний розвиток та в інтересах територіальної громади міста Рівного на 2013-2016 роки» (із змінами). (№ 200)
4. «Про зміни до бюджету міста Рівного на 2014 рік» (№ 201).
5. «Про внесення доповнень до Програми розчищення і впорядкування малих річок та охорони підземних вод від забруднення на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 28.08.2011 № 503». (№ 202).
6. «Про затвердження в новій редакції Положення про Управління економіки міста виконавчого комітету Рівненської міської ради».
«Про внесення змін до пункту 5 розділу 3 Положення про управління земельних відносин виконавчого комітету Рівненської міської ради».
Діти Рівненщини вчитимуться 6 днів на тиждень?
7. «Про внесення доповнень до рішення Рівненської міської ради від 26 грудня 2013 року № 3641 «Про затвердження Міської програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014-2017 роки».
8. «Про внесення змін у додаток до рішення Рівненської міської ради від 28.12.2010 № 35 «Про Міську програму підтримки сімʼї та демографічного розвитку на період до 2015 року».
9. «Про зняття з контролю рішень Рівненської міської ради».
10. «Про внесення змін та доповнень до рішення Рівненської міської ради від 12.06.2007 № 869 «Про умови надання в оренду приміщень місцевим осередкам політичних партій та громадських організацій» (зі змінами).

Сім закладів профтехосвіти отримають обладнання за державні гроші

У межах національного конкурсного відбору публічного інвестиційного проєкту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору» наш регіон гідно заявив про себе.
переглядів: 151
На Рівненщині патрульні випадково виявили сп'янілого водія

Учора ввечері на дорожній станції біля Корця екіпаж зупинив транспортний засіб Mercedes-Benz, щоб залучити водія як свідка під час складання акту обстеження вулично-шляхової мережі.
переглядів: 160
На Рівненщині два тягачі злетіли в кювет

Сьогодні вночі сарненські патрульні на автодорозі біля Рокитного виявили ДТП без травмованих.
переглядів: 204
На Рівненщині через суд повернули громадам майже 4000 «квадратів» укриттів

З огляду на воєнний стан і постійні обстріли з боку рф актуальним залишається питання забезпечення людей захисними спорудами.
переглядів: 219
На Рівненщині проводять фінансовий аудит двох комунальних підприємств

Рівненські аудитори розпочали аудит і три ревізії у Корці.
переглядів: 260