Ми у Facebook
03.09.2014, 17:51

Рівненські водії і далі паркуються на тротуарах вулиці 16 Липня [+Фото]

Водії ігнорують безкоштовну стоянку на 16 Липня.
Автостоянка на вулиці 16 Липня у Рівному навпроти лікувально-діагностичного центру, яка до цього майже рік була порожня, не використовується водіями за призначенням. Вони просто її ігнорують і паркують свої автомобілі на тротуарі у два ряди.

Таке нахабство обурює рівнян, тож вони просять навести тут лад і привчити водіїв до порядку.

Рівне: На захаращеній автостоянці на 16 Липня дозволили безкоштовно паркуватися

- Найближчим часом ми тут встановимо бетонні обмежувачі руху у формі конусів, які фізично перешкоджатимуть водіям заїжджати на тротуар. Таким чином ця проблема вирішиться. А все через те, що Законом не заборонено паркуватися на тротуарі, - уточнив міський голова Рівного Володимир Хомко.Як повідомляв OGO.ua, близько місяця тому запрацювала згадана вище автостоянка. Для зручності автовласників в’їзд до останньої було заасфальтовано, а на тротуарі покладено нову бруківку. Якщо раніше стоянка була платною, то наразі платити за її використання вже не треба.Стоянка порожня, а машини паркують на тротуарі [ФОТОФАКТ]

Нагадаємо, потреба у відкритті стоянки була зумовлена захаращеністю тротуарів поблизу діагностичного центру автотранспортними засобами. Наразі навколо парковки встановлено паркан, який уже на цьому тижні буде розмальований вихованцями Рівненської дитячої художньої школи.Про це повідомили у відділі інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна

Відпочинок у Карпатах

Нерухомість


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ