07.09.2014, 11:04

У Рівному відкрили новий дитячий садочок [+Фото]

Посмішки на обличчях дітей та радість батьків, які вже тривалий час чекали на відкриття у їх мікрорайоні дитячого садочка можна було побачити на вулиці Остафова. Саме тут 2 вересня запрацював новий рівненський дитсадок.
Міський голова Рівного Володимир Хомко переконаний, що у такий важкий для країни час потрібно відкривати нові школи, дитячі садочки, щоб діти, які є нашим майбутнім, не відчували кризи, що існує.

Дошкільний навчальний заклад розрахований на 75 місць. У ньому сформують чотири групи, одна із яких ясельного віку та три дошкільного.

Для відкриття закладу із бюджету міста було виділено 2 256 000 гривень. Витратили їх на капітальний ремонт приміщень та фасаду будівлі, придбання кухонного та медичного обладнання, посуд , м’який та твердий інвентар, а також на комплекти штор на вікна.У Рівному відкриють новий садочок та додаткову групу

Начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому Василь Харковець розповідає, що ще два місяці тому мало хто вірив те, що цей дитсадок запрацює з нового навчального року.

- У цьому приміщенні знаходилася початкова школа «Центр НадіЇ». Зараз вони мають своє приміщення. А оскільки у місті є нагальна потреба у дошкільних навчальних закладах, так як природній приріст пішов доверху, то садочок було відновлено.

Батьки теж не приховують свого задоволення і радіють ще після відкриття саме цього дитсадка їм не доведеться возити дітей на заняття в інші райони міста.