Ми у Facebook
13.09.2014, 14:06

Міліція затримала копачів бурштину «на гарячому»

У четвер, 11 вересня, працівники міліції в урочищі "Азалія", що поблизу смт. Клесів Сарненського району, затримали 2 незаконних копачів, які за допомогою мотопомпи займалися незаконним видобутком бурштину-сирцю.
СЗГ УМВС України в Рівненській області повідомляють, що працівники слідчо–оперативної групи Сарненського РВ задокументували факт незаконного видобутку бурштину відносно жителя Клесова Миколи, 1983 р.н., та його однолітка з села Стрільськ Ігора.

Правоохоронці з місця події змогли вилучити 2 автомобілі "УАЗ" та причепи до них, 3 мотопомпи кустарного виробництва, які облаштовані двигунами марки "Мерседес", 3 водозабірні шланги, металевий шрайбер, 5 підхваток, 10 металевих палиць, 7 пожежних шлангів та близько 50 грамів бурштину-сирцю.

Нетверезий рівнянин влаштував погром у супермаркеті, бо не вистачило грошей на іграшку


Обидва порушники виявилися непрацюючіми. Дана подія зареєстрована в ЄРДР за ч. 2 ст. 240 (Порушення правил охорони надр).





На правах реклами