21.09.2014, 23:51

Рівненський нардеп обіцяє назвати прізвища "п...асів", які продалися режиму Януковича

"Кожен із цих гандонів отримав як мінімум по 5 мільйонів американської валюти - а їх ніхто не чіпає!" - не добирає слів обурення народний депутат від Рівненщини.
Народний депутат від Рівненщини Юрій Вознюк на своїй сторінці у Фейсбук доволі емоційно висловився щодо колег-"тушок". Наводимо заяву депутата без скорочень, мову і стиль викладу збережено:

Верховна Рада таки прийняла Закон про люстрацію

"Був момент у ВР, коли мене хотіли купити. Спочатку через залякування (прокуратура, податкова, СБУ, УБОЗ), потім пішло в хід - "будешь нашим королем", потім баснословні суми.. Доречі їм тоді не потрібні були голоси (їх і так хватало) їм треба було скомпрометувати Арсенія. Причому, уся робота велась саме із людьми Яценюка. Нажаль, деякі підараси спокусилися. Пам'ятаю, коли яник став президентом у 2010році, близько 60 людей з "Батьківщини" та "Нашої України" також стали "тушками". Так от до чого я веду: кожен із цих гандонів отримав як мінімум по 5 мільйонів американської валюти - а їх ніхто не чіпає!! Чому?? Завтра я оприлюдню призвіща усіх тушок останніх 4-ох років, вони зараз усі ходять нібито зовсім ні при чому. Та саме вони являються ганебним індикатором нашого суспільства. Там колосальний ресурс) І ніхто їх не чіпає. До них треба просто йти і забирати. І, доречі, ніхто їх зараз не спасе..."
Щасливе Рівне