23.09.2014, 12:02

У Рівному білі ведмеді їздили на велосипедах [+Фото]

21 вересня о 16.00 у Рівному на майдані Незалежності Екоклуб провів велопробіг «Бережи енергію – зупини зміни клімату!». Аби привернути увагу рівнян до проблем зміни клімату, учасники велопробігу одягли костюми та маски білих ведмедів, тигрів, леопардів і панд.
Таким чином організатори показали: якщо не зупинити зміни клімату, завтра ці екзотичні тварини можуть оселитися і на території Рівненщини.Сьогодні рівнян навчать, як не хворіти восени та підготувати організм до зими

Однією з головних причин кліматичних змін є надмірне, марнотратне споживання енергоресурсів. Тому, головний заклик, з яким активісти звернулися до рівнян, - економте енергію.«Активне спалювання викопного палива для забезпечення енергетичних потреб призводить до збільшення викидів парникових газів, які затримують у атмосфері зайве тепло», - пояснює Ілля Єременко, координатор із енергозбереження Екоклубу. - «Кожен українець може зробити свій невеликий, але вагомий внесок у збереження клімату. Для цього необхідно просто утеплити своє помешкання, вікна у під’їздах, зачиняти двері і слідкувати за тим, аби тепло не втрачалося. Лише на опаленні житловий сектор може зекономити більше 30 млрд. гривень на рік! Утепленням свого будинку ви не лише створите комфорт для проживання і заощадите власні кошти, а й довкілля допоможете зберегти довкілля!», - закликає природоохоронець.
Рівнян просять сортувати сміття


Акктивісти проїхали на велосипедах, прикрашених прапорами та табличками, по вулиці Соборній, Чорновола, Драгоманова та через Парк молоді (Лебедине озеро). Вони, також, роздавали перехожим листівки із порадами того, як можна щодня заощаджувати енергоресурси.Акція «Бережи енергію – зупини зміни клімату!» відбулася на підтримку Народної кліматичної мобілізації, оголошеної перед Самітом лідерів держав 22 вересня у Нью-Йорку. Цього ж дня у різних куточках Землі відбулося близько 2800 подібних кліматичних акцій, що уже оголошено як найбільший кліматичний марш усіх часів.