01.10.2014, 14:38

Війська ОК «Північ» за добу обстріляли 5 разів

Протягом вчорашнього дня, 30 вересня, бандитські угруповання 5 разів обстріляли військові частини та підрозділи оперативного командування «Північ».

Ситуація в зоні відповідальності військ оперативного командування «Північ» на сході України залишається складною. Протягом вчорашнього дня бандитські угруповання 5 разів обстріляли військові частини та підрозділи оперативного командування «Північ» з автоматичних гранатометів, мінометів та стрілецької зброї. У нічний час обстрілів не було, натомість військовослужбовці протиповітряної оборони зафіксували два прольоти безпілотних літальних апарати противника в районах виконання завдань антитерористичної операції.

Особовий склад військ оперативного командування «Північ» продовжує утримувати позиції, охороняти базові табори, блокпости, взводні опорні пункти у визначених напрямках.


Бойовики намагалися взяти штурмом блокпост Національної Гвардії


З метою фіксування порушень вимог режиму припинення вогню з боку бойовиків протягом вчорашнього дня у зоні відповідальності військ оперативного командування «Північ» було забезпечено роботу двох груп ОБСЄ та групи представників Міжнародного Комітету Червоного хреста в напрямках міст Щастя та Луганськ.

За підсумком доби втрат серед особового складу немає.
Щасливе Рівне