08.10.2014, 12:33

Фоторепортаж з «Дня спідвею у Рівному». Найкращі - легендарні Колодій та Трофимов [+Фото]

У суботу, 4 жовтня, на рівненському мототреку відбувся відкритий Кубок Ветеранів, в якому перемогу здобули Володимир Трофимов та Анатолій Жадан.
Для нашого міста це були перші змагання в сезоні 2014, які були присвячені 55-річчю спідвею у місті.

Як повідомляється на сайті speedway-rivne.at.ua, у гонці брали участь спортсмени з п'яти міст України: Рівного, Червонограда, Вознесенська, Полтави та Ківерців.

Кубок ветеранів до 50 років виграв рівнянин Володимир Колодій. Друге місце зайняв Анатолій Жадан з Полтави. А третім став Валерій Полюхович з Рівного. У фіналі вище 50 років перемогу здобув рівнянин Володимир Трофимов. А друге і третє місце зайняли Сергій Тершак та Анатолій Жабчик відповідно.