10.10.2014, 17:34

7 фактів про дочку Роксолани з серіалу «Величне століття»

Знайомтесь ближче - нова улюблениця шанувальників турецького серіалу «Величне століття», четвертий сезон якого нащодавно стартував на телеканалі «1+1», Міхрімах Султан.

Її блискуче зіграла популярна турецька актриса й фотомодель Пелін Карахан (до речі, Пелін вагітна й скоро готується народити первістка).

Звезда "Великолепного века" скоро родит мальчика +ФОТО

Історія розповідає, що Міхрімах Султан (1522-1578), єдина донька Сулеймана I Величного та його законної дружини Хасекі Хюррем Султан (українки Насті Лісовської, в Європі відомої як Роксолана) мала такі ж, як у матері, розкішні золотаві коси...А ще вона була розумна та освічена, досконало володіла кількома мовами, цікавилась політикою та благодійництвом і в майбутньому стала найвпливовішою жінкою Османської імперії, перевершивши свою матір.

За легендою, Міхрімах мало не силоміць видали заміж 12-річною, а нелюбу Рустем Паші було вже 50. Творці серіалу намагались бути ближчими до історичних джерел – нареченій було 19, жениху – 39...Інші цікаві факти, цифри про улюбленицю телеглядачів Міхрімах Султан і про красуню-актрису Пелін Карахан, а також різноманітні фото – на нашому сайті РУМ у статті
«Великолепный век»: 7 фактов о дочке Роксоланы.


Щасливе Рівне