У відпустку з зони АТО повернулись 50 чернівецьких десантників
Захисників з квітами та прапорами зустріли ті, хто хвилювався за них. Люди скандували: «Слава Героям» … Самі ж хлопці зізналися, що були вражені такому теплому прийому і кажуть, що почуваються стомленими, але щасливими, що повернулись живими і здоровими.
www.chas.cv.ua



Українки отримали престижні премії Woman 2024

Вчора, 1 травня, 1 травня відбулася церемонія нагородження переможниць щорічної Міжнародної жіночої премії «Woman 2024». Представниці системи МВС здобули премії у номінації «Оборона, мілітарі та безпека».
переглядів: 377
Затори на кордоні: у пункті пропуску «Корчова – Краківець» стартують дорожні роботи

Тимчасові обмеження в пункті пропуску «Корчова - Краківець» можливі вже з наступного тижня.
переглядів: 428
Закон підписано: держава збільшила виплати родинам загиблих добровольців

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який зрівнює соціальні виплати родинам загиблих добровольців із компенсаціями, що отримують сім’ї загиблих військовослужбовців.
переглядів: 510
Активіст та волонтер Сергій Стерненко став жертвою нападу

Відомий український волонтер та громадський активіст Сергій Стерненко сьогодні, 1 травня, повідомив у своєму Telegram-каналі про скоєний на нього напад.
переглядів: 598
Україна та США підписали угоду про надра

Україна та Сполучені Штати Америки уклали угоду про співпрацю в галузі природних ресурсів. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль та міністерка економіки Юлія Свириденко оприлюднили деталі угоди, яка передбачає створення спільного фонду для інвестування в розробку українських корисних копалин.
переглядів: 486