16.10.2014, 08:29

Сьогодні на позачерговій сесії Рівнеради вирішуватимуть питання про "Рівнеазот"

Головне питання, яке розглянуть депутати - як вирішити ситуацію з провідним підприємством області - "Рівнеазот".
В опублікованій на офіційному сайті Кабміну постанові № 448 від 29 вересня зазначено: «У зв’язку з необхідністю економії природного газу Кабінет Міністрів України постановляє з 1 жовтня 2014 року і до завершення осінньо-зимового періоду 2014-15 років або до прийняття окремого рішення уряду припинити використання для технологічних потреб природного газу підприємствами, які виробляють мінеральні добрива». Виняток становить лише той газ, який після опублікування цієї постанови може бути імпортований самими підприємствами.

До переліку підприємств, яких стосується рішення уряду щодо заборони використовувати для технологічних потреб природний газ, потрапив і рівненський промисловий гігант «Рівнеазот».

Зупинка «Рівнеазоту» може стати для Рівного великою бідою

Депутати Рівнеради стурбовані тим, що у місті може зупинитися найбільший платник податків у місті. Саме для того, щоб вирішити це питання, депутати Рівнеради зберуться на позачергову сесію.

- Ми зібрали 18 підписів, цього достатньо для проведення сесії Рівнеради. Ми хочемо, щоб на засіданні були присутні представники обласної державної адміністрації та уряду, щоб спільно вирішити це питання, - повідомив депутат Рівнеради Олександр Лащук.
Щасливе Рівне